Rak 5/5 (1)

Ostatnia Aktualizacja:

Co To Jest Rak ?

To inaczej nieprawidłowy rozwój komórek. Ludzkie ciało traci kontrolę nad rozwojem nieprawidłowych komórek, przez co wzrasta liczba nowotworowych komórek. Komórki rakowe nie rozróżniają zdrowych i chorych komórek przenoszą się w inne miejsca w wyniku czego dochodzi do przerzutu. Komórki mutują się i przemieszczają po organach. Na dzień dzisiejszy istnieje ponad 100 typów raka.

Sok Noni Na Raka

Dr Neil Solomon, wieloletni badacz owocu noni, wierzy, że noni dobrze działa na raka ponieważ zarówno noni jak i rak działają na poziomie komórkowym. Rak niszczy komórki, a noni odwrotnie – buduje. Główny składnik noni – prokseronina przenika do chorych komórek przez aparat Golgiego oraz układ siateczkowo-śródbłonkowy. Chore komórki przyciągają prokseroninę. Ta interakcja tworzy kseroninę – wspomagając chorą komórkę.

Badania ujawniły, że noni pomaga produkować w ciele takie elementy jak: interlekuiny, tlenek azotu, faktor martwicy guza, interferon, lipopolisacharydy, które pomagają w walce z rakiem.

Sok noni posiada własności antyoksydacyjne. Łączy i wiąże rodniki obecne w naszym organizmie, a to właśnie wolne rodniki powodują uszkodzenia komórek. Sok z noni pobudza chore komórki rakowe do powrotu do normalnego zachowania, wzmacnia naturalny system odpornościowy człowieka. Szczególnie we wstępnej fazie choroby normalizuje wpływ na procesy przemiany materii.

Stosowanie Soku Noni w przypadku Raka

Doktor Neil Solomon przebadał ponad 25 tysięcy osób chorych na raka i pijących sok noni. Średnia ilość soku pita przez osoby zgłaszające pozytywne wyniki wynosiła 3,5 uncje dziennie (około 100 ml/dziennie).

Gdzie i Jaki Sok Kupić ?

Polecany Produkt – Numer 1 – Sok Noni Bio
soknonibio
  • 100% soku noni, bez dodatków;
  • z owoców Noni z Polinezji Francuskiej;
  • owoce pochodzą z uprawy ekologicznej;
  • oryginalny produkt.

Przy zalecanej dawce 100 ml/dziennie do miesięcznej kuracji potrzebować będziesz 3 butelki soku noni bio. Koszt miesięcznej kuracji to 214 PLN

KUP TERAZ


 Źródła informacji:

  1. “Sok Noni – Jak Dużo. Jak Często. W jakim celu” – Neil Solomon, MD, Phd.
  2. “Noni – owoc zdrowia” – Jacek Skarbek.

Proszę oceń artykuł

Strona luienoni.pl dba o ochronę twoich danych osobowych. Sprawdź naszą politykę prywatności plików cookies oraz informacje przetwarzania Twoich danych osobowych w naszym portalu.
Wszelkie Prawa zastrzeżone 2016 - 2018.