Nadciśnienie No ratings yet.

Ostatnia Aktualizacja:

Nadciśnienie tętnicze to jeden z najbardziej zauważalnych znaków wskazującym, że naczynia krwionośne i serce są w kłopotach.

Co To jest wysokie ciśnienie ?

Jest to siła wywierana przez serce na krew, aby płynęła przez układ krwionośny. Wysokie ciśnienie oznacza, że serce pompuje krew mocniej niż powinno. Prawidłowe ciśnienie nie powinno przekraczać 120/80, a ciśnienie powyżej 160/100 uznawane jest za niebezpieczne.

Naturalne sposoby obniżenia ciśnienia krwi

Głównym sposobem obniżenia ciśnienia krwi jest zmiana sposobu życia. Podstawową sprawą jest zmiana diety. Należy zmniejszyć spożywanie czerwonego mięsa i tłuszczu, zwiększyć spożycie błonnika i świeżych owoców. Należy zmniejszyć spożycie sodu, kofeiny, przetworzonych produktów i rozpocząć regularne ćwiczenia.

Sok noni na nadciśnienie

Głównie dzięki zawartości w soku noni skopoleptyny tak wiele osób zgłasza pozytywne efekty podczas picia soku noni na nadciśnienie. Skopoleptyna rozszerza naczynia krwionośne, co obniża ciśnienie krwi. Drugim powodem jest pobudzenie organizmu do produkcji tlenku azotu, związku chemicznego, który uelastycznia i rozszerza naczynia krwionośne. Trzeci przyczyna pozytywnego działania to system tworzony przez kseroninę, wspierający zdrową strukturę komórki w układzie krążenia.

Dawkowanie soku noni na nadciśnienie

Według obserwacji doktora Neila Solomona wieloletniego badacza owoców noni spośród  ponad 1800 pacjentów pijących sok noni na nadciśnienie, którzy zgłosili złagodzenie objawów i poprawę i spadek ciśnienia (84%) pili dziennie 3 uncje soku noni (około 85 ml/dziennie).

Gdzie i Jaki Sok Kupić ?

Polecany Produkt – Numer 1 – Sok Noni Bio
soknonibio
  • 100% soku noni, bez dodatków;
  • z owoców Noni z Polinezji Francuskiej;
  • owoce pochodzą z uprawy ekologicznej;
  • oryginalny produkt.

Przy zalecanej dawce 85 ml/dziennie do miesięcznej kuracji potrzebować będziesz 3 butelki soku noni bio. Koszt miesięcznej kuracji to 214 PLN

KUP TERAZ


 Źródła informacji:

  1. Książka – “Sok Noni – Jak Dużo. Jak Często. W jakim celu” – Neil Solomon, MD, Phd.
  2. Książka – “Noni – owoc zdrowia” – Jacek Skarbek.

Proszę oceń artykuł

Strona luienoni.pl dba o ochronę twoich danych osobowych. Sprawdź naszą politykę prywatności plików cookies oraz informacje przetwarzania Twoich danych osobowych w naszym portalu.
Wszelkie Prawa zastrzeżone 2016 - 2018.