Alergia i Astma No ratings yet.

Ostatnia Aktualizacja:

Alergia i astma to coraz popularniejsze schorzenia naszej cywilizacji.

Co to jest astma ?

Drogi oddechowe pobudzone przez wysiłek lub alergeny astmatyka nieprawidłowo kurczą się, przez co utrudnia się wydech powietrza z płuc. Pomiędzy alergią i astmą badania wykazują podobieństwo choć nie wszyscy alergicy to astmatycy i odwrotnie. W przypadku astmy zapalenie płuc pojawia się nawet w łagodnych przypadkach. Astma może być spowodowana przez wysiłek, infekcję, reakcję alergiczną, stres.

Sok Noni na Astmę

Suplement sok noni może  zmniejszyć ostrość symptomów, poprzez pobudzenie naturalnego systemu odpornościowego człowieka. Pozytywnie wpływa również na strukturę komórkową oskrzelików dzięki zawartej w soku noni prokseroninie.

Sok Noni na Alergię

Z obserwacji doktora Neila Solomona wieloletniego badacza soku Noni wynika, że sok zmniejsza objawy alergii (takie jak katar, pokrzywka, swędzenie powiek, egzema). W badaniu doktora w którym uczestniczyło ponad 3 tysiące osób z alergia przyjmujących sok noni, aż 86% osób potwierdziło poprawę.

Dawkowanie Soku Noni w przypadku Alergii i Astmy

Średnia ilość soku przyjmowana przez osoby z alergią i astmą przebadanych przez doktora Neila Solomona, których zauważyła poprawę lub ustąpienie objawów wynosiła 2,5 uncję soku noni dziennie (około 70 ml/dziennie).

Gdzie i Jaki Sok Kupić ?

Polecany Produkt – Numer 1 – Sok Noni Bio
soknonibio
  • 100% soku noni, bez dodatków;
  • z owoców Noni z Polinezji Francuskiej;
  • owoce pochodzą z uprawy ekologicznej;
  • oryginalny produkt.

Przy zalecanej dawce 70 ml/dziennie do miesięcznej kuracji potrzebować będziesz 2 butelki soku noni bio. Koszt miesięcznej kuracji to 147 PLN

KUP TERAZ


 Źródła informacji:

  1. Książka – “Sok Noni – Jak Dużo. Jak Często. W jakim celu” – Neil Solomon, MD, Phd.
  2. Książka – “Noni – owoc zdrowia” – Jacek Skarbek.

Proszę oceń artykuł

Strona luienoni.pl dba o ochronę twoich danych osobowych. Sprawdź naszą politykę prywatności plików cookies oraz informacje przetwarzania Twoich danych osobowych w naszym portalu.
Wszelkie Prawa zastrzeżone 2016 - 2018.